Krone Hostel

Pidgirna Street 17, 88000 Uzhgorod, Ukraina - Uzhgorod. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Pidgirna Street 17, 88000 Uzhgorod, Ukraina - Uzhgorod.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Edullinen

Valitse huone

Näytetään 3 / 2 tuloksesta
Näytetään 2 tulosta
Economy-huone
  • Näköala
  • Terassi
  • WC
  • Suihku
Superior Kolmen Hengen Huone
  • Suihku
  • Hiustenkuivain
  • Pyyhkeet
  • Ilmaisia kylpytuotteita

Krone Hostel

Situated in Uzhhorod and with Zemplinska Sirava reachable within 40 km, Krone Hostel features a shared lounge, allergy-free rooms, free WiFi throughout the property and a terrace.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Tupakointialue
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Lukittavia kaappeja
  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Televisio
  • Jaettu keittiö
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Krone Hostel

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Krone Hostel lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, Krone Hostel on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa Krone Hostel uima-allas?

Ei, hotellilla Krone Hostel ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Krone Hostel keskeisellä paikalla?

Kyllä, Krone Hostel sijaitsee vain 980 m kaupungin Uzhgorod keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Krone Hostel on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Krone Hostel milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Krone Hostel? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Krone Hostel on parkkipaikka.

Onko hotellissa Krone Hostel ilmainen WiFi?

Hotellilla Krone Hostel voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.