The Anchorage Bermagui

2 West Street, 2546 Bermagui, Australia - Bermagui. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

2 West Street, 2546 Bermagui, Australia - Bermagui.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi
  • Uima-allas
  • Golf
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet
  • Luontoystävällinen

Valitse huone

The Anchorage Bermagui

Just 100 metres from Bermagui River, Anchorage Apartments offer a private patio with river or garden views. The property features an outdoor swimming pool and a barbecue area with outdoor seating. Free parking is available on site. Anchorage Apartments Bermagui are 950 metres from Bermagui Harbour, and 2 minutes’ drive from Bermagui Country Club. Batemans Bay is a 1.5-hour drive away, and Merimbula Airport is a 1-hour drive away. A full kitchen with a microwave and refrigerator is standard in all apartments. Each air-conditioned apartment features a spacious seating area with a TV. Guests can relax on the sunny terrace, or enjoy a meal in the barbecue area. The hotel also features a children’s playground, a guest laundry and walk-in cool room for bait and fish storage.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Sähköajoneuvojen latauspiste
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (kausiluonteinen)
  • Vastaanottopalvelut

  • Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  • Palvelut

  • Uimaranta
  • Vesiurheilu
  • Kalastus
  • Golf
  • Vuoristourheilu
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Lasten leikkikenttä
  • Ruoka & juoma

  • Grillausmahdollisuus
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Wellness

  • Uima-allas
  • Turvallisuuselementit lapsia varten
  • Aurinkotuolit

Usein kysytyt kysymykset aiheesta The Anchorage Bermagui

Onko hotellissa The Anchorage Bermagui uima-allas?

Kyllä, hotellilla The Anchorage Bermagui on uima-allas jossa voi uida.

Sijaitseeko hotelli The Anchorage Bermagui keskeisellä paikalla?

Kyllä, The Anchorage Bermagui sijaitsee vain 1 151 m kaupungin Bermagui keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa The Anchorage Bermagui on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin The Anchorage Bermagui milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa The Anchorage Bermagui? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla The Anchorage Bermagui on parkkipaikka.

Onko hotellissa The Anchorage Bermagui ilmainen WiFi?

Hotellilla The Anchorage Bermagui voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko The Anchorage Bermagui perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, The Anchorage Bermagui on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.