Holbrook Skye Motel

Albury Street 142, 2644 Holbrook, Australia - Holbrook. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Albury Street 142, 2644 Holbrook, Australia - Holbrook.

Valitse huone

Holbrook Skye Motel

Holbrook Submarine Museum sijaitsee 5 minuutin kävelymatkan päässä ja Holbrook Golf Course 8 minuutin kävelymatkan päässä majoitusliikkeestä. National Museum of Australian Pottery sijaitsee 0,9 kilometrin ja Ian Geddes Bush Walk 1 kilometrin päässä tästä motellista.
Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti.
Kaikissa 10 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on mikroaaltouuni ja kahvin-/vedenkeitin.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Ei lemmikkejä
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Holbrook Skye Motel

Onko hotellissa Holbrook Skye Motel uima-allas?

Ei, hotellilla Holbrook Skye Motel ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Holbrook Skye Motel keskeisellä paikalla?

Kyllä, Holbrook Skye Motel sijaitsee vain 593 m kaupungin Holbrook keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Holbrook Skye Motel on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Holbrook Skye Motel milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Holbrook Skye Motel? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Holbrook Skye Motel ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Holbrook Skye Motel ilmainen WiFi?

Hotellilla Holbrook Skye Motel voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.