Motel Miramar

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Motel Miramar
Nambucca Headsin rantakadun varrella sijaitseva Motel Miramar tarjoaa ulkouima-altaan, grillausmahdollisuuden ja piknikalueen. Kaikissa 20 vierashuoneessa on keittiö, joka on varustettu niin uunilla kuin mikroaaltouunillakin. Lisäksi huoneissa on käytettävissä ilmainen Wi-Fi-yhteys ja digitaalinen ohjelmatarjonta. Lisämukavuutena vieraiden käytettävissä ovat matkatavarasäilytys, pyykinpesumahdollisuus, kirjasto ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Lähellä sijaitseviin nähtävyyksiin lukeutuvat Headland Historical Museum ja Nambucca Heads Island Golf Club, jotka ovat molemmat saavutettavissa noin 5 minuutin ajomatkan päässä. Lisäksi lyhyen matkan päässä ovat Nambucca Valley Visitor Information Centre (noin 1, 6 kilometrin etäisyydellä) ja Shelly Beach (noin 2, 1 kilometrin etäisyydellä). Majoituspaikkaan nähden suositeltavin lentoasema on Coffs Harbour (CFS), joka sijaitsee noin 48, 6 kilometrin etäisyydellä.
Hotellin Motel Miramar muut nimet:
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
- Ei lemmikkejä
Uima-allas
- Uima-allas
Vastaanottopalvelut
- Matkatavarasäilytys
Autoparkki
- Autoparkki
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Motel Miramar
Onko hotellissa Motel Miramar uima-allas?
Kyllä, hotellilla Motel Miramar on uima-allas jossa voi uida.
Sijaitseeko hotelli Motel Miramar keskeisellä paikalla?
Kyllä, Motel Miramar sijaitsee vain 654 m kaupungin Nambucca Heads keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Milloin hotellissa Motel Miramar on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Motel Miramar milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Motel Miramar? Onko siellä parkkipaikka?
Kyllä, hotellilla Motel Miramar on parkkipaikka.
Onko hotellissa Motel Miramar ilmainen WiFi?
Hotellilla Motel Miramar voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.













