Linden Hall

166 Mcevilly Road, 2577 Robertson, Australia - Robertson. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

166 Mcevilly Road, 2577 Robertson, Australia - Robertson.

Ominaisuudet

Valitse huone

Linden Hall

Hyödynnä ulkouima-allas ja terassi. Tämän loma-asunnon palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja grilli.
Majoituspaikka on suljettu kesäkuussa, heinäkuussa ja elokuussa.
Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti.
Hotellissa on 3 huonetta, joissa on takka ja taulutelevisio. Jokaisessa huoneessa on kalustettu terassi. Varusteluun kuuluu keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappi/pakastin, uuni ja liesi. Satelliittikanavat tarjoavat viihdettä.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Robertson Nature Reserve - 4,3 km / 2,7 mi
Budderoon kansallispuisto - 5,8 km / 3,6 mi
Macquarie Pass National Park - 9,2 km / 5,7 mi
Macquarie Pass State Conservation Area - 10,1 km / 6,2 mi
Carringtonin vesiputous - 14,5 km / 9 mi
Illawarra Fly Treetop Walk - 19,7 km / 12,2 mi
Fitzroy Falls & Visitor Centre - 23,6 km / 14,7 mi
Morton National Park - 24,7 km / 15,3 mi
Leighton Gardens - 26,1 km / 16,2 mi
Barrengarry Nature Reserve - 28,2 km / 17,5 mi
Moss Vale Golf Club - 28,4 km / 17,6 mi
Cecil Hoskins Nature Reserve - 28,4 km / 17,7 mi
Sturt Gallery - 28,7 km / 17,9 mi
Elizabeth Brownlee Reserve - 28,8 km / 17,9 mi
Bowralin golfkenttä - 29 km / 18 mi
Lähin suuri lentokenttä on Shellharbour, NSW (WOL) - 32,9 km / 20,4 mi
Robertson Nature Reserve ja Macquarie Pass National Park sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Jamberoo Action Park sijaitsee 34 kilometrin ja Budderoon kansallispuisto 5,8 kilometrin päässä tästä loma-asunnosta.
Kaupungissa Robertson

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Linden Hall

Onko hotellissa Linden Hall uima-allas?

Kyllä, hotellilla Linden Hall on uima-allas jossa voi uida.

Milloin hotellissa Linden Hall on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Linden Hall milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Linden Hall? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Linden Hall ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Linden Hall ilmainen WiFi?

Hotellilla Linden Hall voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.