Skyview Anglesea Vic

12 Allen Street, 3230 Anglesea, Australia - Anglesea. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

12 Allen Street, 3230 Anglesea, Australia - Anglesea.

Ominaisuudet

  • Autoparkki
  • Ilmastointi
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja

Valitse huone

Skyview Anglesea Vic

Located in Anglesea, 1.9 km from Anglesea Beach and 35 km from South Geelong Station, Skyview Anglesea VIC offers air conditioning. This property offers access to a balcony and free private parking.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Ilmastoitu
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Skyview Anglesea Vic

Onko hotellissa Skyview Anglesea Vic uima-allas?

Ei, hotellilla Skyview Anglesea Vic ei ole uima-allasta.

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Skyview Anglesea Vic lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, Skyview Anglesea Vic on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Sijaitseeko hotelli Skyview Anglesea Vic keskeisellä paikalla?

Kyllä, Skyview Anglesea Vic sijaitsee vain 1 268 m kaupungin Anglesea keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Skyview Anglesea Vic? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Skyview Anglesea Vic on parkkipaikka.

Onko hotellissa Skyview Anglesea Vic ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Skyview Anglesea Vic ei tarjoa ilmaista WiFiä.