Sky High House

15 Karingal Dr, 3234 Wye River, Australia - Wye River. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

15 Karingal Dr, 3234 Wye River, Australia - Wye River.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja

Valitse huone

Sky High House

Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Sky High House is situated in Wye River. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. The property is non-smoking and is located 800 metres from Wye Beach.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Ilmastoitu
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ruoka & juoma

  • Grillausmahdollisuus
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Sky High House

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Sky High House lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, Sky High House on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa Sky High House uima-allas?

Ei, hotellilla Sky High House ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Sky High House keskeisellä paikalla?

Kyllä, Sky High House sijaitsee vain 383 m kaupungin Wye River keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Sky High House? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Sky High House on parkkipaikka.

Onko hotellissa Sky High House ilmainen WiFi?

Hotellilla Sky High House voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.