Alpine Lodge Motel

1-9 Harrogate St, 7334 Hanmer Springs, Uusi-Seelanti - Hanmer Springs. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

1-9 Harrogate St, 7334 Hanmer Springs, Uusi-Seelanti - Hanmer Springs.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Liikkuminen helppoa

Valitse huone

Näytetään 3 / 5 tuloksesta
Näytetään 5 tulosta
Superior-sviitti
  • 2 asiakkaita
  • Vuoristonäkymä, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme, Poreamme, Kylpyamme tai suihku
Perhesviitti
  • 4 asiakkaita
  • Puutarhanäkymä
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Keittiö, Jääkaappi
Sviitti King-vuode
  • 2 asiakkaita
  • Puutarhanäkymä, Näköala
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Minikeittiö, Jääkaappi
Standard-studio
  • 3 asiakkaita
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku
  • Televisio, Satelliittikanavat, Taulu-TV
Mökki 1 Makuuhuone
  • 3 asiakkaita
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Minikeittiö, Jääkaappi
  • Suihku

Alpine Lodge Motel

Located opposite the famous Hanmer Springs Thermal Pools Complex, Alpine Lodge features a beautiful garden where guests can relax. Wi-Fi internet access and free parking are available.

Hotellin Alpine Lodge Motel muut nimet:

Alpine Spa Lodge

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Lämmitys
  • Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Alpine Lodge Motel

Onko hotellissa Alpine Lodge Motel uima-allas?

Ei, hotellilla Alpine Lodge Motel ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Alpine Lodge Motel keskeisellä paikalla?

Kyllä, Alpine Lodge Motel sijaitsee vain 218 m kaupungin Hanmer Springs keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Alpine Lodge Motel on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Alpine Lodge Motel milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Alpine Lodge Motel? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Alpine Lodge Motel on parkkipaikka.

Onko hotellissa Alpine Lodge Motel ilmainen WiFi?

Hotellilla Alpine Lodge Motel voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.