Colonial Lodge Motel

Thames Highway, 509, 9400 Oamaru, Uusi-Seelanti - Oamaru. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Thames Highway, 509, 9400 Oamaru, Uusi-Seelanti - Oamaru.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Perhe

Valitse huone

Näytetään 3 / 4 tuloksesta
Näytetään 4 tulosta
Huoneisto 1 Makuuhuone
  • 3 asiakkaita
  • 40 ㎡
  • Puutarhanäkymä
  • Kylpyhuone, WC
  • Minikeittiö, Jääkaappi
  • Suihku
Huoneisto 2 Makuuhuonetta
  • Puutarhanäkymä
  • Kylpyhuone, WC
  • Minikeittiö, Jääkaappi
  • Suihku
Standard-studio
  • Puutarhanäkymä
  • Kylpyhuone, WC
  • Minikeittiö, Jääkaappi
  • Suihku
Perhehuoneisto
  • Puutarhanäkymä
  • Kylpyhuone, WC
  • Minikeittiö, Jääkaappi
  • Suihku

Colonial Lodge Motel

Offering free WiFi, barbecue facilities and a sunny terrace, Colonial Lodge Motel is just 10 minutes’ drive from Oamaru Beach. It offers self-contained accommodation with a flat-screen TV and lovely garden views.

Hotellin Colonial Lodge Motel muut nimet:

Best Western Colonial Lodge Motel

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 02:00
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Tupakointialue
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Retkipalvelu
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Lasten leikkikenttä
  • Ruoka & juoma

  • Huonepalvelu
  • Aamiainen huoneeseen
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Colonial Lodge Motel

Kyllä, Colonial Lodge Motel on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Ei, hotellilla Colonial Lodge Motel ei ole uima-allasta.

Voit kirjautua sisään hotelliin Colonial Lodge Motel milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 02:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Kyllä, hotellilla Colonial Lodge Motel on parkkipaikka.

Hotellilla Colonial Lodge Motel voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Kyllä, Colonial Lodge Motel on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.