Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn
Travelodge by Wyndham Weyburn sijaitsee kätevästi kaupungin eteläpuolella Sims Avenuen ja Government Roadin kulmassa, lähellä Highway 39:n ja Highway 35:n risteystä. Tämä sijainti tarjoaa helpon pääsyn Weyburnin keskustaan ja kahdelle suurelle valtatielle. Läheisiin nähtävyyksiin kuuluvat Soo Line Historical Museum, Weyburn Heritage Village, Signal Hills Arts Centre, Tatawga Walkway ja Riverside Park. Hotelli tarjoaa standardi- ja business-huoneita, joissa jokaisessa on yksi tai kaksi queen-size-vuodetta pussijousipatjoilla, minijääkaapit, mikroaaltouunit ja kahvinkeittimet. Kaikissa huoneissa on langallinen internetyhteys, kauko-puheluyhteys ja ilmaiset paikallispuhelut. Lisävuoteita, silitysrautoja ja silityslautoja on saatavilla, samoin kuin esteettömiä ja tupakoiville tarkoitettuja huoneita. Business-huoneissa on lisäksi hiustenkuivaaja ja suuri työpöytä. Nauti ilmaisesta kuumasta North American -aamiaisesta (rajattu menu) sekä paikan päällä sijaitsevan pubin ja grillin tarjoamista mukavuuksista. Hotellin yhteydessä toimiva El-Rancho Restaurant on avoinna maanantaista lauantaihin kello 6. 00:sta 21. 00:aan, tarjoillen herkullista kreikkalaista ja kanadalaista ruokaa perheystävällisessä ilmapiirissä.
Hotellin Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn muut nimet:
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
- Hissi
- Ei lemmikkejä
Vastaanottopalvelut
- 24h-vastaanotto
- Matkatavarasäilytys
Ruoka & juoma
- À la carte -ravintola
- Baari
- Paikan päällä sijaitseva kahvila
Autoparkki
- Autoparkki
Bisnespalvelut
- Liikekeskus
Siivouspalvelut
- Pesula
Wellness
- Kuntosali
Arviot
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn
Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?
Kyllä, Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.
Onko hotellissa Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn uima-allas?
Ei, hotellilla Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn ei ole uima-allasta.
Sijaitseeko hotelli Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn keskeisellä paikalla?
Kyllä, Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn sijaitsee vain 859 m kaupungin Weyburn keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Milloin hotellissa Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn ei tarjoa ilmaista WiFiä.
Voiko hotellissa Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn treenata? Onko siellä kuntosali?
Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn on kuntosali, jossa voit treenata.
Onko hotellilla Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn ravintola?
Kyllä, hotellissa Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn on ravintola.
Onko hotellissa Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn bisneskeskus kokoushuoneella?
Kyllä, hotellissa Travelodge Hotel By Wyndham Weyburn on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.

































