Motel 6orange, Ca Anaheim

3191 N Tustin Street, 92865 Orange, Yhdysvallat - Orange. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

3191 N Tustin Street, 92865 Orange, Yhdysvallat - Orange.

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Deluxe-huone
  • 4 asiakkaita
  • 19 ㎡
  • Ilmastointi
  • Suihku
  • Kylpyamme
  • Televisio, Kaapelikanavat

Motel 6orange, Ca Anaheim

Julkisissa tiloissa on Wi-Fi-yhteys. Vastaanotto on avoinna joka päivä ympäri vuorokauden.

Hotellin Motel 6orange, Ca Anaheim muut nimet:

Motel 6 Orange AnaheimMotel 6 Orange - AnaheimMotel 6orange, Ca AnaheimMotel 6-orange, Ca - AnaheimMotel 6 Orange, Ca Anaheim

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Motel 6orange, Ca Anaheim

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Motel 6orange, Ca Anaheim?

Voit yöpyä hotellilla Motel 6orange, Ca Anaheim hintaan alkaen 38,06 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Motel 6orange, Ca Anaheim lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, Motel 6orange, Ca Anaheim on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa Motel 6orange, Ca Anaheim uima-allas?

Ei, hotellilla Motel 6orange, Ca Anaheim ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Motel 6orange, Ca Anaheim on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Motel 6orange, Ca Anaheim milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Motel 6orange, Ca Anaheim? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Motel 6orange, Ca Anaheim ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Motel 6orange, Ca Anaheim ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Motel 6orange, Ca Anaheim ei tarjoa ilmaista WiFiä.