Motel 6 Milford, Ct

111 Schoolhouse Rd, 06460 Milford, Yhdysvallat - Milford. Katso kartta
3,5/5
Hyvä Perustuu 234 arvioon lähteestä TripAdvisor
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

111 Schoolhouse Rd, 06460 Milford, Yhdysvallat - Milford. Hyvä sijainti

Valitse huone

Motel 6 Milford, Ct

Hyödynnä käteviä mukavuuksia, kuten ilmainen langaton internetyhteys, televisio yhteisissä tiloissa ja juhlasali. Nappaa pientä purtavaa majoitusliikkeen Motel 6 Milford, CT vieraiden käytössä olevasta snackbaarista/delistä. Majoituspaikan palveluihin kuuluu yrityskeskus, pikauloskirjautuminen ja ympäri vuorokauden avoinna oleva vastaanotto. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla paikan päällä. Tunne olosi kotoisaksi yhdessä 104 ilmastoidusta huoneesta, joissa on jääkaapit ja LED-televisiot. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä maailmaan, ja viihteeksi on tarjolla kaapeliohjelmia. Omissa kylpyhuoneissa, joissa on suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, on ilmaisia kylpytuotteita ja hiustenkuivaajat. Mukavuuksiin kuuluvat tallelokerot ja työpöydät, ja siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Etäisyydet on ilmoitettu lähimpään 0, 1 mailiin ja kilometriin. Silver Sands State Park - 1, 5 km / 0, 9 mailia - Walnut Beach - 2, 4 km / 1, 5 mailia - Milford Green - 2, 5 km / 1, 6 mailia - Housatonic River - 2, 6 km / 1, 6 mailia - Silver Sands - 2, 7 km / 1, 7 mailia - Port Milford - 3.

Hotellin Motel 6 Milford, Ct muut nimet:

Motel 6 MilfordMotel 6milford, CtMotel 6-milford, CtMotel 6 Milford, Ct

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Bridgeport-Sikorsky Memorial— 4 mi
  • New Haven-Tweed— 11,1 mi
  • Bridgeport— 5,7 mi
  • Bridgeport— 5,8 mi
  • New Haven— 10,1 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Motel 6 Milford, Ct

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Motel 6 Milford, Ct?

Voit yöpyä hotellilla Motel 6 Milford, Ct hintaan alkaen 36,90 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Motel 6 Milford, Ct uima-allas?

Ei, hotellilla Motel 6 Milford, Ct ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Motel 6 Milford, Ct on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Motel 6 Milford, Ct milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Motel 6 Milford, Ct? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Motel 6 Milford, Ct ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Motel 6 Milford, Ct ilmainen WiFi?

Hotellilla Motel 6 Milford, Ct voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko hotellissa Motel 6 Milford, Ct bisneskeskus kokoushuoneella?

Kyllä, hotellissa Motel 6 Milford, Ct on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.