Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And Conference Ct

11360 US Highway 1, 33408 Palm Beach Gardens, Yhdysvallat - Palm Beach Gardens. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

11360 US Highway 1, 33408 Palm Beach Gardens, Yhdysvallat - Palm Beach Gardens.

Ominaisuudet

Rating Bio-kestävyystaso B
  • Uima-allas
  • Kuntosali
  • Liikkeet

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Sviitti
  • 4 asiakkaita
  • Ilmastointi
  • WC
  • Puhelin
  • Hiustenkuivain

Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And Conference Ct

2000 kilometrin päässä kaupungin keskustasta oleva majoituspaikka on hyvien yhteyksien päässä kaikesta, mitä kohteella on tarjota. Vierailijat pääsevät tutustumaan suosituimpiin viihdetarjonnan keskuksiin 1500 kilometrin päässä. Lähin vieraiden käytössä oleva golfkenttä sijaitsee 500 metrin päässä majoituspaikasta. 10 metrin säteellä on julkisen liikenteen yhteyksiä, joita käyttäen matkailijat pääsevät tutustumaan alueeseen. Lähin uimaranta on 1500 kilometrin päässä majoitukselta. Vierailla on lentoasemalle noin 9000 kilometrin matka. Majoitusliike sijaitsee 1000 metrin kävelymatkan päässä satamasta. Tämä hotelli tarjoaa yhteensä 83 makuuhuonetta. Hotellia on viimeksi remontoitu vuonna 2013. Lisäksi tiloissa on käytettävissä langaton Internet-yhteys. Vastaanotto on auki koko päivän. Majoitus ei tarjoa vieraiden käyttöön vauvasänkyä. Majoituspaikka ymmärtää, kuinka tärkeä asia esteettömyys on kaikille vieraille. Siksi saatavana on pyörätuolin käyttäjille sopivia makuuhuoneita, ja tilat on muokattu esteettömiksi. Käytettävissä on pysäköintimahdollisuusHotelli on saanut -sertifikaatin. Liikematkaajat arvostavat kokoustiloja ja -palveluita sekä liikematkaajille suunnattuja palveluita ja tiloja. Vierailijat voivat nauttia herkullisen aterian majoituspaikan ravintolassa. Hotelli saattaa veloittaa lisämaksun joistain palveluista.

Hotellin Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And Conference Ct muut nimet:

Best Western Plus Windsor Gardens Hotel & Suites Conference CtrBest Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And ConferenBest Western Plus Palm Beach Gardens & Suites And Conference Ct

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Siivouspalvelut

  • Pesula
  • Wellness

  • Kuntosali

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And Conference Ct

Kyllä, Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And Conference Ct on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Kyllä, hotellilla Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And Conference Ct on uima-allas jossa voi uida.

Voit kirjautua sisään hotelliin Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And Conference Ct milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Kyllä, hotellilla Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And Conference Ct on parkkipaikka.

Ei, hotelli Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And Conference Ct ei tarjoa ilmaista WiFiä.

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And Conference Ct on kuntosali, jossa voit treenata.

Kyllä, hotellissa Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And Conference Ct on ravintola.

Kyllä, hotellissa Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites And Conference Ct on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.