Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta

5300 South Cobb Dr SE, 30080 Smyrna, Yhdysvallat - Smyrna. Katso kartta
2/5
Perustuu 48 arvioon lähteestä TripAdvisor
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

5300 South Cobb Dr SE, 30080 Smyrna, Yhdysvallat - Smyrna.

Valitse huone

Näytetään 3 / 2 tuloksesta
Näytetään 2 tulosta
Deluxe-huone
  • 2 asiakkaita
  • 19 ㎡
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, Kylpyamme tai suihku
  • Televisio, Kaapelikanavat, Taulu-TV
  • Puhelin
Standard-huone 2 Parivuodetta
  • 4 asiakkaita
  • 19 ㎡
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku
  • Televisio, Kaapelikanavat, Taulu-TV

Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta

Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, yleisen alueen televisiosta ja juoma-automaatista Motel 6 Smyrna, GA - Atlantassa. Nappaa pientä purtavaa paikan päällä olevasta snackbaarista/delistä. Motelli tarjoaa 24h-vastaanoton, monikielisen henkilökunnan, matkatavarasäilytyksen ja ilmaisen itsepalvelupysäköinnin. Rentoudu yhdessä 75 huoneesta, joissa on ilmainen Wi-Fi, kaapeli-TV ja oma kylpyhuone suihkun ja kylpyammeen yhdistelmällä, ilmaisia kylpytuotteita sekä hiustenkuivaaja. Huoneissa on myös työpöydät, pimennysverhot ja puhelimet ilmaisilla paikallispuheluilla. Mabletonissa sijaitseva motelli on 15 minuutin ajomatkan päässä Truist Park -stadionilta ja Six Flags Over Georgia -huvipuistosta, ja se on kätevästi lähellä Chattahoochee River -jokea ja Cumberland Mall -ostoskeskusta. Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport (ATL) on motellin ensisijainen lentokenttä.

Hotellin Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta muut nimet:

Motel 6 AtlantaMotel 6smyrna, Ga AtlantaMotel 6-smyrna, Ga - AtlantaMotel 6 Smyrna, Ga Atlanta

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Hartsfield–Jackson Atlanta— 13,1 mi
  • Atlanta-Peachtree— 5,8 mi
  • atlanta — 7,4 mi
  • marietta greyhound — 8,3 mi
  • Doraville, GA - El Expres— 12,4 mi
  • Galleria— 4,3 mi
  • Cobb Galleria Centre— 4,3 mi
  • Smyrna— 4,4 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta?

Voit yöpyä hotellilla Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta hintaan alkaen 32,58 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta uima-allas?

Kyllä, hotellilla Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta on uima-allas jossa voi uida.

Milloin hotellissa Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta ei tarjoa ilmaista WiFiä.

Voiko hotellissa Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta treenata? Onko siellä kuntosali?

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta on kuntosali, jossa voit treenata.

Onko hotellissa Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta bisneskeskus kokoushuoneella?

Kyllä, hotellissa Motel 6 Smyrna, Ga Atlanta on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.