Budget Inn Lafonda Motel

229 W. Pancake Blvd. - Hwy 54, 67901 Liberal, Yhdysvallat - Liberal. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

229 W. Pancake Blvd. - Hwy 54, 67901 Liberal, Yhdysvallat - Liberal.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Liikkuminen helppoa

Valitse huone

Budget Inn Lafonda Motel

Nauti oleskelustasi Budget Inn La Fonda Motel -motellissa Liberalissa, Kansasissa, joka sijaitsee kätevästi vain 5 minuutin ajomatkan päässä Dorothy's House/Land of Oz -kohteesta ja Adventure Bay Water Park -vesipuistosta. Tässä motellissa on tarjolla 46 ilmastoitua huonetta, joissa on jääkaapit, LCD-televisiot ja ilmainen langallinen sekä langaton internetyhteys. Huoneissa voit nauttia satelliittiohjelmista sekä mikroaaltouunien ja kahvin/teenkeittimien kätevyydestä. Kylpyhuoneissa on suihkut ja hiustenkuivaajat. Motellissa on myös ravintola, ilmainen lentokenttäkuljetuspalvelu, piknik-alue sekä grillipaikkoja. Lähistön nähtävyyksiin kuuluvat Light Park ja Mid-America Air Museum.

Hotellin Budget Inn Lafonda Motel muut nimet:

Budget Host LaFonda Motel Liberal

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Allergiahuoneita
  • Äänieristys huoneissa
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • À la carte -ravintola
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Esteetön pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus
  • Ilmainen lentokenttäkuljetus
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksusta)
  • Nouto lentokentältä
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous
  • Pesula

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Budget Inn Lafonda Motel

Onko hotellissa Budget Inn Lafonda Motel uima-allas?

Ei, hotellilla Budget Inn Lafonda Motel ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Budget Inn Lafonda Motel keskeisellä paikalla?

Kyllä, Budget Inn Lafonda Motel sijaitsee vain 1 290 m kaupungin Liberal keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Budget Inn Lafonda Motel on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Budget Inn Lafonda Motel milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Budget Inn Lafonda Motel? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Budget Inn Lafonda Motel ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Budget Inn Lafonda Motel ilmainen WiFi?

Hotellilla Budget Inn Lafonda Motel voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.