Motel 6 Grand Rivers, Ky

Missä majoitus sijaitsee?
Valitse huone
Motel 6 Grand Rivers, Ky
The Motel 6 Grand Rivers is located 5 miles from Kentucky Dam Village State Park. Free Wi-Fi is available in all rooms of this Motel 6 Grand Rivers hotel as well as cable TV. All rooms have a microwave and refrigerator. A launderette and a business centre are on site at the Motel 6 Grand Rivers. A 24-hour reception and vending machines for snacks and drinks are also available. This hotel is located in Grand Rivers city centre and is just miles from the Kentucky Lake. Interstate 66 is 4 miles away.
Hotellin Motel 6 Grand Rivers, Ky muut nimet:
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
- Ei lemmikkejä
Vastaanottopalvelut
- 24h-vastaanotto
Autoparkki
- Autoparkki
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Arviot
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Motel 6 Grand Rivers, Ky
Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Motel 6 Grand Rivers, Ky lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?
Kyllä, Motel 6 Grand Rivers, Ky on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.
Onko hotellissa Motel 6 Grand Rivers, Ky uima-allas?
Kyllä, hotellilla Motel 6 Grand Rivers, Ky on uima-allas jossa voi uida.
Milloin hotellissa Motel 6 Grand Rivers, Ky on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Motel 6 Grand Rivers, Ky milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Motel 6 Grand Rivers, Ky? Onko siellä parkkipaikka?
Kyllä, hotellilla Motel 6 Grand Rivers, Ky on parkkipaikka.
Onko hotellissa Motel 6 Grand Rivers, Ky ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Motel 6 Grand Rivers, Ky ei tarjoa ilmaista WiFiä.
Onko hotellissa Motel 6 Grand Rivers, Ky bisneskeskus kokoushuoneella?
Kyllä, hotellissa Motel 6 Grand Rivers, Ky on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.




























