Oyo Hotel Baton Rouge Mid City

10045 Gwenadale Avenue, I-12 at Exit 2B, 70815 Baton Rouge, Yhdysvallat - Baton Rouge. Katso kartta
2/5
Perustuu 41 arvioon lähteestä TripAdvisor
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

10045 Gwenadale Avenue, I-12 at Exit 2B, 70815 Baton Rouge, Yhdysvallat - Baton Rouge.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Liikkuminen helppoa

Valitse huone

Oyo Hotel Baton Rouge Mid City

OYO Hotel Baton Rouge Mid City is set in Nesser, within 13 km of Louisiana State University and 13 km of The Old Governor s Mansion. With free WiFi, this 2-star hotel offers a 24-hour front desk and a concierge service.

Hotellin Oyo Hotel Baton Rouge Mid City muut nimet:

Oyo Baton Rouge Mid CityOyo Baton Rouge Mid CityOyo Baton Rouge Mid City

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Hissi
  • Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Bisnespalvelut

  • Kokoustilat
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous
  • Pesula

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Oyo Hotel Baton Rouge Mid City

Ei, hotellilla Oyo Hotel Baton Rouge Mid City ei ole uima-allasta.

Voit kirjautua sisään hotelliin Oyo Hotel Baton Rouge Mid City milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Kyllä, hotellilla Oyo Hotel Baton Rouge Mid City on parkkipaikka.

Hotellilla Oyo Hotel Baton Rouge Mid City voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.