Kennebunk Gallery Motel And Cottages

York St 65, 4043 Saco, Yhdysvallat - Saco. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

York St 65, 4043 Saco, Yhdysvallat - Saco.

Ominaisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 2 tuloksesta
Näytetään 2 tulosta
Standard-huone
  • 4 asiakkaita
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Jääkaappi
  • Lämmitys
Perhehuone
  • 5 asiakkaita
  • Ilmaisia kylpytuotteita, Ilmaisia kylpytuotteita

Kennebunk Gallery Motel And Cottages

The family-friendly Kennebunk Gallery Motel and Cottages is situated in Kennebunk, Maine. It offers free parking, free Wi-Fi and air-conditioned motel rooms and cottages with cable TV. Kennebunkport is 8 km away.

Hotellin Kennebunk Gallery Motel And Cottages muut nimet:

Kennebunk Gallery Cottages

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Portland-Jetport— 22,1 mi
  • Boston-Portsmouth-Pease— 24,9 mi
  • Wells— 5,1 mi
  • Saco— 9,6 mi
  • saco, me — 9,6 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Kennebunk Gallery Motel And Cottages

Onko hotellissa Kennebunk Gallery Motel And Cottages uima-allas?

Kyllä, hotellilla Kennebunk Gallery Motel And Cottages on uima-allas jossa voi uida.

Milloin hotellissa Kennebunk Gallery Motel And Cottages on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Kennebunk Gallery Motel And Cottages milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Kennebunk Gallery Motel And Cottages? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Kennebunk Gallery Motel And Cottages ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Kennebunk Gallery Motel And Cottages ilmainen WiFi?

Hotellilla Kennebunk Gallery Motel And Cottages voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.