Sturbridge Host Hotel And Conference Center

366 Main Street, 01566 Sturbridge, Yhdysvallat - Sturbridge. Katso kartta
3/5
Perustuu 1140 arvioon lähteestä TripAdvisor
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

366 Main Street, 01566 Sturbridge, Yhdysvallat - Sturbridge. Hyvä sijainti

Ominaisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Standard-huone
  • 4 asiakkaita
  • Järvinäköala, Näköala
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku

Sturbridge Host Hotel And Conference Center

Cedar Laken rannalla sijaitseva tämä hotelli ja konferenssikeskus tarjoaa järvenrantalomakohteen perinteisillä New England -tyylisillä kalusteilla. Kiinteistössä on yksityinen ranta, jossa vieraat voivat nauttia kausiluonteisista vesiaktiviteeteista, kuten melonnasta ja soudusta. Mukavuuksiin kuuluvat lämmitetty sisäuima-allas ja kuntokeskus. Ruokailumahdollisuuksia on saatavilla paikan päällä olevassa ravintolassa ja baarissa, ja vieraat hyötyvät ilmaisesta Wi-Fistä sekä pysäköinnistä. Huoneissa on ilmastointi, ja tietyistä huoneista avautuu järvinäköala. Hotelli sijaitsee 0, 8 km:n päässä historiallisesta Old Sturbridge Villagesta ja 5, 8 km:n päässä Westville Recreation Areasta. 3252 neliömetrin suuruisen tapahtumatilan ansiosta hotelli soveltuu myös kokousten ja tilaisuuksien järjestämiseen.

Hotellin Sturbridge Host Hotel And Conference Center muut nimet:

Sturbridge Host & Conference CenterSturbridge Host HotelSturbridge Host Hotel And Conference CenterSturbridge Host Hotel & Conference Center

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Wellness

  • Kuntosali

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Sturbridge Host Hotel And Conference Center

Kyllä, hotellilla Sturbridge Host Hotel And Conference Center on uima-allas jossa voi uida.

Kyllä, Sturbridge Host Hotel And Conference Center sijaitsee vain 1 135 m kaupungin Sturbridge keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voit kirjautua sisään hotelliin Sturbridge Host Hotel And Conference Center milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Kyllä, hotellilla Sturbridge Host Hotel And Conference Center on parkkipaikka.

Hotellilla Sturbridge Host Hotel And Conference Center voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Sturbridge Host Hotel And Conference Center on kuntosali, jossa voit treenata.

Kyllä, Sturbridge Host Hotel And Conference Center on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.

Kyllä, hotellissa Sturbridge Host Hotel And Conference Center on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.