Grandstay Hotel & Suites Morris

5 East State Highway 28, 56267 Morris, Yhdysvallat - Morris. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

5 East State Highway 28, 56267 Morris, Yhdysvallat - Morris.

Ominaisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 2 tuloksesta
Näytetään 2 tulosta
Sviitti King-vuode
  • 4 asiakkaita
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Keittiö, Jääkaappi
  • Puhelin
Deluxe Suite King Bed
  • 4 asiakkaita
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Keittiö, Jääkaappi
  • Puhelin

Grandstay Hotel & Suites Morris

Vaatimattoman hotellin sijaintipaikka on kohde Morris. Hotellin asukkaat voivat surffata Internetissä yleisten tilojen Wi-Fi-yhteyttä käyttäen. Lisäksi vastaanotto palvelee tiloissa koko päivän.

Hotellin Grandstay Hotel & Suites Morris muut nimet:

Grandstay MorrisGrandstay Hotel And Suites Morris

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Wellness

  • Kuntosali

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Grandstay Hotel & Suites Morris

Onko hotellissa Grandstay Hotel & Suites Morris uima-allas?

Kyllä, hotellilla Grandstay Hotel & Suites Morris on uima-allas jossa voi uida.

Sijaitseeko hotelli Grandstay Hotel & Suites Morris keskeisellä paikalla?

Kyllä, Grandstay Hotel & Suites Morris sijaitsee vain 115 m kaupungin Morris keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Grandstay Hotel & Suites Morris on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Grandstay Hotel & Suites Morris milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Grandstay Hotel & Suites Morris? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Grandstay Hotel & Suites Morris ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Grandstay Hotel & Suites Morris ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Grandstay Hotel & Suites Morris ei tarjoa ilmaista WiFiä.

Voiko hotellissa Grandstay Hotel & Suites Morris treenata? Onko siellä kuntosali?

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Grandstay Hotel & Suites Morris on kuntosali, jossa voit treenata.

Onko hotellissa Grandstay Hotel & Suites Morris bisneskeskus kokoushuoneella?

Kyllä, hotellissa Grandstay Hotel & Suites Morris on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.