Best Western Plus Lee S Summit Hotel & Suites

4825 NE Lakewood Way, 64064 Lee's Summit, Yhdysvallat - Lee's Summit. Katso kartta
4/5
Erittäin hyvä Perustuu 201 arvioon lähteestä TripAdvisor
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

4825 NE Lakewood Way, 64064 Lee's Summit, Yhdysvallat - Lee's Summit. Hyvä sijainti

Ominaisuudet

Rating Bio-kestävyystaso B

Valitse huone

Best Western Plus Lee S Summit Hotel & Suites

Vieraiden käytössä on yhteensä 74 makuuhuonetta. Hotellin asukkaat voivat surffata Internetissä yleisten tilojen Wi-Fi-yhteyttä käyttäen. Vastaanotto on avoinna joka päivä ympäri vuorokauden. Yleiset alueet soveltuvat pyörätuolilla liikkuville henkilöille. Lisäksi palveluihin kuuluu majoituspaikan vieraille tarkoitettu pysäköintialue. Hotellin valikoimaan kuuluvat kaikki tarvittavat palvelut ja mukavuudet onnistuneen liiketilaisuuden järjestämiseen. Joistain palveluista saatetaan periä lisämaksu.

Hotellin Best Western Plus Lee S Summit Hotel & Suites muut nimet:

Best Western Plus Lees Summit InnBest Western Plus Lee's Summit Hotel & SuitesBest Western Plus Lee S Summit & Suites

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Siivouspalvelut

  • Pesula
  • Wellness

  • Kuntosali

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Best Western Plus Lee S Summit Hotel & Suites

Kyllä, Best Western Plus Lee S Summit Hotel & Suites on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Kyllä, hotellilla Best Western Plus Lee S Summit Hotel & Suites on uima-allas jossa voi uida.

Voit kirjautua sisään hotelliin Best Western Plus Lee S Summit Hotel & Suites milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Kyllä, hotellilla Best Western Plus Lee S Summit Hotel & Suites on parkkipaikka.

Ei, hotelli Best Western Plus Lee S Summit Hotel & Suites ei tarjoa ilmaista WiFiä.

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Best Western Plus Lee S Summit Hotel & Suites on kuntosali, jossa voit treenata.

Kyllä, hotellissa Best Western Plus Lee S Summit Hotel & Suites on ravintola.

Kyllä, hotellissa Best Western Plus Lee S Summit Hotel & Suites on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.