Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland Valley

1460 Harrisburg Pike, 17013 Carlisle, Yhdysvallat - Carlisle. Katso kartta
3,5/5
Hyvä Perustuu 62 arvioon lähteestä TripAdvisor
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

1460 Harrisburg Pike, 17013 Carlisle, Yhdysvallat - Carlisle.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Liikkuminen helppoa

Valitse huone

Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland Valley

Set within 23 km of Pennsylvania State Capitol and 26 km of National Civil War Museum, Motel 6 Carlisle, PA - Cumberland Valley features rooms in Carlisle. This 3-star hotel has air-conditioned rooms with a private bathroom. The accommodation offers a 24-hour front desk as well as free WiFi.
All rooms include a TV, and some units at the hotel have a terrace. All guest rooms will provide guests with a fridge.
Hersheys Chocolate World is 44 km from Motel 6 Carlisle, PA - Cumberland Valley, while Indian Echo Caverns is 38 km from the property.

Hotellin Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland Valley muut nimet:

Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland ValleyMotel 6 Carlisle, Pa - Cumberland ValleyCumberland Valley

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Ruoka & juoma

  • Snackbaari
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland Valley

Onko hotellissa Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland Valley uima-allas?

Ei, hotellilla Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland Valley ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland Valley on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland Valley milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland Valley? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland Valley ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland Valley ilmainen WiFi?

Hotellilla Motel 6 Carlisle, Pa Cumberland Valley voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.