Town House Motel

Avenue F 1712, 77414 Bay City, Yhdysvallat - Bay City. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Avenue F 1712, 77414 Bay City, Yhdysvallat - Bay City.

Valitse huone

Town House Motel

Majoittumalla TOWN HOUSE MOTELissa Bay Cityssä olet vain 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Matagorda County Museum ja Bay City Municipal Court. Tämä motelli sijaitsee 3, 3 km:n (2 mailin) päässä kohteesta Colorado River ja 4, 7 km:n (2, 9 mailin) päässä kohteesta Le Tulle Park. Hyödynnä majoitusliikkeen tarjoamia käteviä mukavuuksia, joihin kuuluvat ilmainen langaton internetyhteys sekä grillipaikat. Majoitusliikkeen muihin tärkeisiin mukavuuksiin kuuluvat kuivapesu-/pesulapalvelut, ympärivuorokautinen vastaanotto ja pesumahdollisuus paikan päällä. Paikan päällä on lisäksi tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Tunne olosi kotoisaksi yhdessä 48 ilmastoidusta huoneesta, joissa on jääkaappi ja LED-televisio. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon, ja viihdettäsi varten on saatavilla myös kaapelikanavia. Kylpyhuoneissa on kylpyamme tai suihku sekä ilmaiset hygieniatuotteet. Huoneiden mukavuuksiin kuuluvat työpöydät ja mikroaaltouunit, sekä puhelimet ilmaisilla paikallispuheluilla.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Siivouspalvelut

  • Pesula

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Town House Motel

Onko hotellissa Town House Motel uima-allas?

Ei, hotellilla Town House Motel ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Town House Motel keskeisellä paikalla?

Kyllä, Town House Motel sijaitsee vain 440 m kaupungin Bay City keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Town House Motel on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Town House Motel milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Town House Motel? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Town House Motel ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Town House Motel ilmainen WiFi?

Hotellilla Town House Motel voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.