Frederick Motel

1308 East Main Street, TX 78624 Fredericksburg, Yhdysvallat - Fredericksburg. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

1308 East Main Street, TX 78624 Fredericksburg, Yhdysvallat - Fredericksburg.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi

Valitse huone

Näytetään 3 / 4 tuloksesta
Näytetään 4 tulosta
Standard-huone
  • Terassi
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku
Sviitti
  • Terassi
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku
Deluxe-sviitti
  • Terassi
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku
Economy-huone
  • Terassi
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku

Frederick Motel

Situated in Fredericksburg, 31 km from Enchanted Rock State Natural Area, Frederick Motel features air-conditioned rooms with free WiFi and express check-in and check-out. All rooms are equipped with a terrace.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Frederick Motel

Onko hotellissa Frederick Motel uima-allas?

Ei, hotellilla Frederick Motel ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Frederick Motel on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Frederick Motel milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Frederick Motel? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Frederick Motel on parkkipaikka.

Onko hotellissa Frederick Motel ilmainen WiFi?

Hotellilla Frederick Motel voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.