Sparky S Pool House

113 E Mesquite #a, 78597 South Padre Island, Yhdysvallat - South Padre Island. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

113 E Mesquite #a, 78597 South Padre Island, Yhdysvallat - South Padre Island.

Ominaisuudet

Valitse huone

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Sparky S Pool House

Onko hotellissa Sparky S Pool House uima-allas?

Kyllä, hotellilla Sparky S Pool House on uima-allas jossa voi uida.

Sijaitseeko hotelli Sparky S Pool House keskeisellä paikalla?

Kyllä, Sparky S Pool House sijaitsee vain 69 m kaupungin South Padre Island keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Sparky S Pool House on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Sparky S Pool House milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Sparky S Pool House? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Sparky S Pool House ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Sparky S Pool House ilmainen WiFi?

Hotellilla Sparky S Pool House voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.