Bridge Inn Motel

Deer Park Road 15, 54487 Tomahawk, Yhdysvallat - Tomahawk. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Deer Park Road 15, 54487 Tomahawk, Yhdysvallat - Tomahawk.

Ominaisuudet

  • Ilmastointi
  • Liikuntamahdollisuudet

Valitse huone

Bridge Inn Motel

Set in Tomahawk, Bridge Inn of Tomahawk on the Wisconsin River features a garden and water sports facilities. At the hotel, all rooms have a patio. With a private bathroom equipped with a shower and a hairdryer, rooms at Bridge Inn of Tomahawk on the Wisconsin River also have free WiFi. At the accommodation, all rooms are fitted with air conditioning and a TV. Guests at Bridge Inn of Tomahawk on the Wisconsin River will be able to enjoy activities in and around Tomahawk, like hiking, skiing and fishing. Staff at the hotel are always available to provide information at the reception. The nearest airport is Rhinelander-Oneida County Airport, 29 km from Bridge Inn of Tomahawk on the Wisconsin River.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Palvelut

  • Vesiurheilu
  • Kalastus
  • Vuoristourheilu
  • Internet

  • Internet

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Bridge Inn Motel

Onko hotellissa Bridge Inn Motel uima-allas?

Ei, hotellilla Bridge Inn Motel ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Bridge Inn Motel keskeisellä paikalla?

Kyllä, Bridge Inn Motel sijaitsee vain 906 m kaupungin Tomahawk keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Bridge Inn Motel? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Bridge Inn Motel ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Bridge Inn Motel ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Bridge Inn Motel ei tarjoa ilmaista WiFiä.